Do góry

Marketplace

Innowacyjne podejście do sprzedaży

Marketplace jest obszarem gromadzącym w jednym miejscu dużą ilość produktów, pochodzących od zróżnicowanych dostawców. Stanowi innowacyjne podejście do sprzedaży, przypominające internetowe targowisko. W zależności od segmentu rynku, w którym działa wybrany marketplace, możemy mówić o wąskiej, branżowej ofercie bądź szerszym asortymencie, który można znaleźć na platformie.

Marketplace działa w prosty i intuicyjny sposób. Przedstawia klientowi ofertę sklepów internetowych zgodną z towarem, którego poszukuje, a następnie przekierowuje go na stronę wybranego sprzedawcy. Dzięki zgromadzeniu dużej ilości danych, pozwala na zdobycie szeregu informacji nie tylko o cenach, ale i dostępności towarów oraz czasie dostawy. Tym samym zakupy przebiegają niezwykle sprawnie i szybko, co stanowi znaczne udogodnienie dla kupujących.

Jednym z najczęstszych sposobów rozliczeniowych jest model prowizyjny, gdzie sklep internetowy płaci prowizję w momencie kiedy kupujący dokona zakupu jego produktu. Jest to o tyle wygodne i bezpieczne, że sprzedawca internetowy nie ponosi ryzyka związanego z tym, że klient z jakiegoś powodu może nie sfinalizować transakcji.

Skraca czas zakupów

bez konieczności przeglądania wielu serwisów

Automatyzacja

sprzedaży produktów oraz usług

Weryfikuje sprzedawców

dzięki czemu zakupy stają się bezpieczniejsze

Rejestracja sprzedawców

przez dedykowany formularz rejestracji

Dostęp

do raportów sprzedaży, prowizji i zarobków sprzedawców

Zarządzanie

prowizją od sprzedawców

Zapytaj o wycenę

Potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy klucz do sukcesu Twojego e-biznesu!

Nasza strona internetowa korzysta z plików Cookie. Pozostając na stronie akceptujesz

Kopiowanie zabronione